Umów wizytę

Wybierz doradcę i termin wizyty


Posiadane talenty:

Wybierz godzinę:

Brak wyników

  Proces doradczy w Centrum Rozwoju Talentów

  • Terminy w kalendarzu dostepne są na 3 tygodnie do przodu. Jeżeli w kalendarzu nie widzisz wolnych terminów, oznacza to, że wszystkie dostępne zostały już zarezerwowane. Kolejne dni oraz ewentualne wolne terminy będą pojawiały się zgodnie z tą zasadą.
  • Warto pamiętać! Jeżeli klient odwoła wizytę, jego termin ponownie wskakuje do kalendarza. Dlatego warto śledzić go na bieżąco.
  • Bezpłatny proces doradczy składa się z co najmniej dwóch spotkań stacjonarnych w Centrum lub online. Wystarczy wybrać dogodny termin i zarezerwować przez kalendarz pierwszą wizytę. Aby zachować ciągłość procesu musi on być realizowany u jednego doradcy.
  • Doradztwo przeznaczone jest dla osób dorosłych oraz młodzieży szkolnej - od 7 klasy szkoły podstawowej (pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych).
  • Zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
  • Spotkanie indywidualne z doradcą zawodowym ma na celu zdefiniowanie Twoich możliwości, potrzeb i celów zawodowych. Dzięki procesowi poznasz swoje mocne strony i talenty oraz zdobędziesz wiedzę o rynku pracy i możliwościach zawodowo-edukacyjnych. W zależności od wyzwań, które są przed Tobą, zaplanujesz swoją ścieżkę kariery - wybierzesz odpowiednią szkołę, kierunek studiów lub ustalisz profil zawodowy. Wraz z doradcą, przygotujesz profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne, takie jak CV czy list motywacyjny. Dowiesz się, jak zwiększyć swoje szanse na pozytywne przejście procesu rekrutacyjnego.
  do góry