Umów wizytę

Wybierz termin wizyty

Wybierz godzinę:

Brak wyników

  Proces doradczy w Centrum Rozwoju Talentów

  • Spotkanie indywidualne z doradcą zawodowym ma na celu zdefiniowanie Twoich możliwości, potrzeb i celów zawodowych. Dzięki procesowi poznasz swoje mocne strony i talenty oraz zdobędziesz wiedzę o rynku pracy i możliwościach zawodowo-edukacyjnych. W zależności od wyzwań, które są przed Tobą, zaplanujesz swoją ścieżkę kariery - wybierzesz odpowiednią szkołę, kierunek studiów lub ustalisz profil zawodowy. Wraz z doradcą, przygotujesz profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne, takie jak CV czy list motywacyjny. Dowiesz się, jak zwiększyć swoje szanse na pozytywne przejście procesu rekrutacyjnego.
  • Bezpłatny proces doradczy składa się z co najmniej dwóch spotkań stacjonarnych w Centrum lub online. Wystarczy wybrać dogodny termin i zarezerwować przez kalendarz pierwszą wizytę.
  • Doradztwo przeznaczone jest dla osób dorosłych oraz młodzieży szkolnej - od 7 klasy szkoły podstawowej (pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych).
  • Jeżeli w kalendarzu nie widzisz wolnych terminów, oznacza to, że wszystkie dostępne konsultacje na najbliższe trzy tygodnie zostały już zarezerwowane. Kolejne wolne godziny, będą sukcesywnie wystawiane przez doradczynie. Jeżeli klient odwoła wizytę, jego termin ponownie wskakuje do kalendarza. Dlatego warto śledzić go na bieżąco.
  • Zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
  do góry